Peo- ja õhtujuht

Tere!

Alustame siis sellest, et saame tuttavaks. Mina olen sündmuste korraldaja, jõuluvana, peo- ja õhtujuht Andres. Olen alati rõõmsameelne, paindlik tööaja ja asukoha suhtes ning peamine on see, et seda tööd teen alati rõõmuga! Oma teenuseid pakun ma nii eraisikutele, koolidele ja lasteaedadele, kui ka ettevõtetele.

Teil on tulemas tore pidupäev, olgu selleks siis juubel, laadapäev, suguvõsa kokkutulek, vabaõhuüritus või mõni muu lahe üritus- aitan Sind rõõmuga korraldamisel ja läbi viimisel! Suurima hea meelega viin läbi just vabaõhuüritusi, erinevaid külapäevi, laadad, aga miks ka mitte jaanipäev. Mulle meeldib kui ma saan improviseerida, teha külalistega intervjuusid ning mis kõige parem, saab ajada ka plärajuttu!

Peo- või õhtujuhi teenus algab kliendi konsultatsioonist e-maili või telefoni teel, kus arutame läbi teie sündmuse iseloomu, soovitatava ajakava, tegevused ja muud olulised detailid. Suure tõenäosusega ka kohtume reaalselt mõnes kohvikus või muus sobilikus paigas.

Õhtujuhina saabun peopaika enne külaliste saabumist, panen paika töövahendid, tervitan ning juhatan saabujaid, viin läbi planeeritud tegevused ning juhin pidu. Vajadusel vajutan ka nuppe helipuldis ning otsin soovilugusid.

Peo- ja õhtujuht,

Andres